O mojej książce słów kilka

Pod koniec marca miała się ukazać moja pierwsza książka o słodkich wypiekach.
Pisałam ją dość długo, a praca nad nią zajęła mi znacznie więcej czasu niż mogłam przypuszczać. Wymyślanie przepisów, pieczenie ciast, poprawianie receptur i kolejne próby, by efekt był satysfakcjonujący, trwały długo. Wiele się przy tym nauczyłam.
Postanowiłam zaryzykować i zrobić to bez współpracy z wydawcami, którzy się do mnie wcześniej zgłosili, ponieważ chciałam, żeby książka była zaprojektowana i zrealizowana dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam.

Niestety kilka dni temu otrzymałam informację, iż potencjalny wydawca zaangażowany w jej druk, dla którego to również miał być wydawniczy debiut, wycofuje się z projektu.
Wobec tego jestem zmuszona przełożyć jej wydanie o kolejne tygodnie. Na razie nie zdecydowałam, czy wydam książkę własnymi siłami czy też zdecyduję się na współpracę z nowym wydawcą, ale – rozmowy trwają.
Książka jest ukończona, przetłumaczona na angielski, gotowa do druku.

Wiem, że niektórzy z Was na nią czekają i że trwa to dłużej niż wstępnie planowałam, dlatego postanowiłam przygotować Newsletter, w którym będę informować Was na bieżąco o etapach realizacji tego projektu. Znajdą się w nim informacje dotyczące książki i niektóre przepisy, które w niej się nie zmieściły.

Wszystkich zainteresowanych książką zapraszam do subskrypcji Newslettera:

Zapisz się 

66
Previous Post
Next Post