Uff!

Uff, to był bardzo intensywny weekend, który spędziłam na pierwszej konferencji blogerów w Gdańsku.
Stres był podwójny, ponieważ nikt nie wiedział, jak będzie i czego się spodziewać. Wszyscy przecieraliśmy ścieżki i cieszę się, że mogłam w tym uczestniczyć. Szczególne brawa należą się organizatorom – Miastu Gdańsk i firmie Citybell, które wszystko dopięły na ostatni guzik.
Przywiozłam z niej wiele interesujących znajomości i przekonałam się, że występy przed szeroką publicznością to nie taki straszny diabeł.
Towarzystwo było doborowe, a najbardziej spodobał mi się występ Briana Solisa – ten facet wie wszystko o blogowaniu i internecie. Każdy, kto miał okazję go posłuchać, z całą pewnością przyzna mi rację.
Pierwszy raz w życiu byłam na terenie Stoczni Gdańskiej i miejsce zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Konferencja odbywała się na terenie stoczni w budynku zaadoptowanym do potrzeb centrum kultury Wyspa – miejscu wymarzonym przez wszystkich, którym marzy się robienie sesji zdjęciowych w industrialnych klimatach. Smutno patrzeć, jak dawne budynki świecą oknami z powybijanymi szybami i aż chciałoby się, by ktoś je kupił i tchnął w nie życie.
Mam szczęście do nietypowych spotkań, więc kiedy wybrałam się z aparatem wśród chaszcze i dźwigi, poznałam wiekowego strażaka, który opowiedział mi trochę o stoczni.

Materiały z konferencji i dużo zdjęć można znaleźć na stronach organizatorów i na stronie Blog Forum Gdańsk. Ja, tym razem wyjątkowo, nie zrobiłam ich zbyt wiele.
Jutro wracam do rzeczywistości i zapraszam wszystkich, którzy myślą już o świętach. Przyznam, że ja dopiero dziś zdałam sobie sprawę z tego, że są już za chwilę.
Dobrej nocy!

9
Previous Post
Next Post